ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-2019

1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο22/09/1816:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο22/09/1816:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο22/09/1816:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο22/09/1816:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ.2-1
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή23/09/1812:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ Α., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΚΩΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή23/09/1813:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-1

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο29/09/1813:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ Α., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο29/09/1816:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β.2-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο29/09/1816:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο29/09/1816:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο29/09/1816:30ΚΑΖΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο29/09/1816:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΠέμπτη18/10/1813:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-5

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο06/10/1816:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΖΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
Α.Ε.Ρ.Α. – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο06/10/1816:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο06/10/1816:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο06/10/1816:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο06/10/1816:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΚΩΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή07/10/1814:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΥΛΙΟΥΤρίτη09/10/1817:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο13/10/1814:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.6-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο13/10/1816:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΑΕ ΚΩΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο13/10/1816:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο13/10/1816:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο13/10/1816:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο13/10/1816:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή14/10/1812:30ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
Α.Ε.Ρ.Α. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΖΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΔΙΑΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/10/1813:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΚΩΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή21/10/1814:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΙΑΣ – Α.Ε.Ρ.Α.ΠΥΛΙΟΥΣάββατο27/10/1812:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο27/10/1815:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο27/10/1816:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο27/10/1816:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-5
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο27/10/1816:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/10/1815:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΩΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη30/10/1813:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠαρασκευή02/11/1812:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο03/11/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο03/11/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-3
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΔΙΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο03/11/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο03/11/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο03/11/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο03/11/1814:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-6

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο10/11/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο10/11/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο10/11/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο10/11/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο10/11/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή11/11/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΑΕ ΚΩΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή11/11/1816:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-1

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή18/11/1814:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο01/12/1813:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο01/12/1814:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο01/12/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο01/12/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο01/12/1815:00ΚΑΖΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-1
ΑΕ ΚΩΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή02/12/1812:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-2

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΥΛΙΟΥΣάββατο24/11/1812:30ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο24/11/1812:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο24/11/1814:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)5-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/11/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο24/11/1814:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο24/11/1815:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΚΩΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή25/11/1814:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο08/12/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο08/12/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο08/12/1814:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο08/12/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο08/12/1814:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή09/12/1812:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΕ ΔΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή09/12/1814:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο15/12/1812:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο15/12/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
Α.Ε.Ρ.Α. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο15/12/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο15/12/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο15/12/1814:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο15/12/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΔΙΑΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή16/12/1814:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη09/01/1913:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.2-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο12/01/1914:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο12/01/1914:45ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο12/01/1914:45ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο12/01/1914:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο12/01/1914:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)8-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/01/1914:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΖΗΠΑΡΙΣάββατο19/01/1910:45ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο19/01/1914:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο19/01/1914:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο19/01/1914:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΔΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/01/1914:15ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή20/01/1914:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη06/02/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-3

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο26/01/1914:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο26/01/1914:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο26/01/1914:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή27/01/1912:15ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΕ ΚΩΣΕ.Α.Κ.Κυριακή27/01/1914:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-3
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη13/02/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΤετάρτη13/02/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-2

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΔΙΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη30/01/1915:15ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/02/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο02/02/1915:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο02/02/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο02/02/1915:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο02/02/1916:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-4
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο09/02/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο09/02/1915:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο09/02/1915:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο09/02/1915:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΑΣΒΑΤΙΟΥΚυριακή10/02/1913:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)00
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΩΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή10/02/1914:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή10/02/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-0

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο16/02/1912:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο16/02/1912:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.ΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο16/02/1915:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο16/02/1915:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1915:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή17/02/1915:30ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή17/02/1915:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-6

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη20/02/1919:00ΚΑΖΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΕ ΚΩΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο23/02/1912:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο23/02/1915:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο23/02/1915:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο23/02/1915:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΤΙΟΥΣάββατο23/02/1915:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΔΙΑΣΑΦΑΝΤΟΥΠέμπτη07/03/1914:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΩΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη27/02/1913:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.4-1
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο02/03/1912:30ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο02/03/1915:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο02/03/1915:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1915:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.ΛΙΝΔΟΥΣάββατο02/03/1915:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο02/03/1915:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη06/03/1919:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο09/03/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο09/03/1915:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο09/03/1915:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο09/03/1915:30ΚΑΖΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.ΒΑΤΙΟΥΚυριακή10/03/1912:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΕ ΔΙΑΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή10/03/1917:30ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΘΑΝΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-0

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο16/03/1916:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)6-0
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/03/1916:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο16/03/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΥΛΙΟΥΚυριακή17/03/1912:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΚΩΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή17/03/1913:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)5-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1915:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη20/03/1913:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.1-2

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – Α.Ε.Ρ.Α.ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο23/03/1912:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΔΙΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο23/03/1913:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο23/03/1915:00ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο23/03/1916:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο23/03/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο23/03/1916:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη27/03/1919:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΛΕΚΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο30/03/1916:00ΚΑΖΑΣ Α., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο30/03/1916:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή31/03/1912:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή31/03/1913:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή31/03/1913:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΕΚΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-3
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΚΩΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠέμπτη11/04/1913:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο06/04/1913:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)5-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΚΩΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο06/04/1913:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο06/04/1917:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΑΕ ΔΙΑΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο06/04/1917:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο06/04/1917:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΡΙΤΣΩΝΠαρασκευή12/04/1917:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη17/04/1912:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΨΙΝΘΟΥΤετάρτη10/04/1917:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΔΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο13/04/1912:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο13/04/1917:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο13/04/1917:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή14/04/1912:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή14/04/1917:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0